Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN-SRAČINEC-PETRIJANEC-CESTICA-DUBRAVA KRIŽOVLJANSKA

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN A.S. Groblje
11:15
11:10
VARAŽDIN A.S. Optujska
11:17
11:05
HRAŠĆICA
11:20
11:03
SRAČINEC 1
11:22
11:01
SRAČINEC 2
11:23
11:00
SRAČINEC 3
11:24
10:59
MAJERJE 1
11:25
10:58
MAJERJE 2
11:27
10:57
PETRIJANEC 1
11:28
10:56
PETRIJANEC 2
11:29
10:55
PETRIJANEC 3
11:30
10:54
VRATNO 1
11:35
10:49
VRATNO 2
11:36
10:48
CESTICA
11:39
10:45
BABINEC
11:42
10:42
LOVREČAN VELIKI
11:45
10:39
DUBRAVA KRIŽOVLJAN
11:50
10:35

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE