Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN-GREDA-GORNJI MACELJ

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
13:40
06:30
GOJANEC
13:45
06:24
NEDELJANEC
13:48
06:21
VIDOVEC
13:54
06:16
BUDISLAVEC
13:55
06:15
JURKETINEC
13:57
06:13
GREDA
14:00
06:10
BILJEVEC
14:03
06:07
ČALINEC
14:05
06:05
LADANJE DONJE
14:07
06:03
LADANJE GORNJE
14:10
06:00
BANJSKI DVORI
14:12
05:58
LUKAVEC
14:15
05:55
KANJIRI
14:16
05:54
DONJA VOĆA
14:20
05:50
GORNJA VOĆA
14:30
05:40
GORNJI MACELJ
15:10
05:00

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE