Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - BREZJE VŽD - G. KNEGINEC -V. TOPLICE - LJUBEŠĆICA - N.MAROF

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
10:15 / 14:30
13:00 / 19:50
BREZJE VŽD
10:20 / 14:37
12:55 / 19:45
TURČIN
10:25 / 14:40
12:50 / 19:40
GORNJI KNEGINEC
10:28 / 14:43
12:47 / 19:38
MELINEC
10:30 / 14:46
12:45 / 19:36
BANJŠČINA
10:33 / 14:49
12:42 / 19:33
VRTLINOVEC
10:37 / 14:51
12:38 / 19:29
TONIMIR
10:40 / 14:56
12:35 / 19:25
VARAŽDINSKE TOPLICE
10:45 / 15:00
12:30 / 19:20
HRASTOVEC
10:54 / 15:05
12:10 / 17:55
ČURILOVEC
10:56 / 15:09
12:06 / 17:51
KALNIČKA KAPELA
11:00 / 15:11
12:04 / 17:49
LJUBEŠĆICA
11:02 / 15:15
12:00 / 17:45
IVANOVO POLJE
11:03 / 15:17
11:58 / 17:43
MOŽĐENEC
11:06 / 15:21
11:55 / 17:40
NOVI MAROF
11:10 / 15:25
11:50 / 17:35

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE