Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - KNEGINEC G. - KELEMEN - JALŽABET - VRBANOVEC - POLJANEC - LUDBREG

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
14:30 / 15:45
8:40 / 19:35
BREZJE VŽD
14:37 / 15:51
8:35 /19:29
TURČIN
14:40 / 15:55
8:30 / 19:25
KNEGINEC GORNJI
14:43 / 15:58
8:27 / 19:22
KNEGINEC GORNJI
14:48 / 15:58
8:07 / 19:22
MELINEC
14:50 / 16:00
8:05 / 19:20
JAKOPOVEC
14:53 / 16:03
8:02 / 19:17
KAŠTELANEC
14:55 / 16:05
8:00 / 19:15
KELEMEN
14:57 / 16:07
7:58 / 19:13
LEŠTAKOVEC
15:01 / 16:11
7:54 /19:09
IMBRIOVEC
15:03 / 16:13
7:52 / 19:07
JALŽABET
15:05 / 16:15
7:50 / 19:05
NOVAKOVEC
15:10 / 16:20
7:45 / 19:00
VRBANOVEC
15:12 / 16:22
7:43 / 18:58
SUDOVČINA
15:13 / 16:23
7:42 / 18:57
MARTIJANEC
15:15 / 16:25
7:40 / 18:55
KRIŽOVLJAN
15:17 / 16:27
7:38 / 18:53
POLJANEC
15:20 / 16:30
7:35 / 18:50
POLJANEC 1
15:22 / 16:32
7:33 / 18:48
LUDBREG
15:25 / 16:35
7:30 / 18:35

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE