Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - JALKOVEC - POLJANA B. - BERETINEC - ČREŠNJEVO - TUŽNO - RADOVAN

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
6:40 / 15:30
7:40 / 17:22
JALKOVEC 1
6:48 / 15:38
7:32 / 17:14
JALKOVEC 2
6:50 / 15:40
7:30 / 17:12
POLJANA BIŠKUPEČKA
6:52 / 15:42
7:28 / 17:10
BERETINEC 1
6:55 / 15:45
7:25 / 17:05
BERETINEC 2
6:57 / 15:47
7:23 / 17:03
ČREŠNJEVO
7:00 / 15:50
7:20 / 17:00
TUŽNO
7:03 / 15:53
7:23 / 16:57
LOVREČAN
7:08 / 15:58
7:18 / 16:52
RADOVAN
7:10 / 16:00
7:16 / 16:50

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE