Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - KNEGINEC G. - VRTLINOVEC - VARAŽDINSKE TOPLICE

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
7:30 / 9:15 / 17:30
10:55 / 16:30 / 18:00 / 19:50
BREZJE VŽD
7:32 / 9:20 / 17:35
10:50 / 16:24 / 17:55 / 19:44
TURČIN
7:40 / 9:25 / 17:40
10:45 / 16:20 / 17:50 / 19:40
KNEGINEC GORNJI
7:43 / 9:28 / 17:42
10:42 / 16:17 / 17:47 / 19:37
MELINEC
7:45 / 9:30 / 17:44
10:40 / 16:14 / 17:45 / 19:34
BANJŠČINA
7:48 / 9:33 / 17:47
10:37 / 16:12 / 17:42 / 19:32
VRTLINOVEC
7:52 / 9:37 / 17:51
10:33 / 16:08 / 17:38 / 19:28
TONIMIR
7:55 / 9:40 / 17:55
10:30 / 16:05 / 17:35 / 19:25
VARAŽDINSKE TOPLICE
8:00 / 9:45 / 18:00
10:25 / 16:00 / 17:30 / 19:20

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE