Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - KNEGINEC G. - VRTLINOVEC - VARAŽDINSKE TOPLICE - LESKOVEC - LUDBREG

Linija prometuje radnim danom i subotom

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
5:10 / 7:00 /11:10
8:40 / 9:55 / 17:20
BREZJE VŽD
5:15 / 7:05 / 11:15
8:35 / 9:50 / 17:15
TURČIN
5:20 / 7:10 / 11:20
8:30 / 9:45 / 17:10
KNEGINEC GORNJI
5:23 / 7:13 / 11:23
8:27 / 9:43 / 17:07
MELINEC
5:25 / 7:15 / 11:25
8:25 / 9:40 / 17:05
BANJŠČINA
5:28 / 7:18 / 11:28
8:22 / 9:37 / 17:02
VRTLINOVEC
5:32 / 7:22 / 11:32
8:18 / 9:33 / 16:58
TONIMIR
5:35 / 7:25 /11:35
8:15 / 9:30 / 16:55
VARAŽDINSKE TOPLICE
5:40 / 7:30 / 11:40
8:10 / 9:25 / 16:50
VARAŽDINSKE TOPLICE / PRUGA
5:41 / 7:31 / 11:41
8:09 / 9:24 / 16:49
TUHOVEC
5:44 / 7:34 / 11:44
8:06 / 9:21 / 16:46
SVIBOVEC
5:47 / 7:37 / 11:47
8:03 / 9:18 / 16:43
JALŠEVEC
5:48 / 7:38 / 11:48
8:02 / 9:17 / 16:42
POLJANA
5:50 / 7:40 / 11:50
8:00 / 9:15 / 16:40
POLJANA DONJA
5:52 / 7:42 / 11:52
7:58 / 9:13 / 16:38
LESKOVEC
5:55 / 7:45 / 11:55
7:55 / 9:10 / 16:35
SLANJE
6:00 / 7:50 / 12:00
7:50 / 9:05 / 16:30
HRASTOVSKO
6:03 / 7:53 / 12:03
7:47 / 9:02 / 16:27
LUDBREG 1
6:07 / 7:57 / 12:07
7:43 / 8:58 / 16:23
LUDBREG 2
6:10 / 8:00 / 12:10
7:40 / 8:58 / 16:20

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com


Krešimir Čumbrek – generalni direktor
Martina Čumbrek – direktor prodaje
e-mail: martina@autobusi-vincek.com

OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE