Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - KNEGINEC GORNJI - VRTLINOVEC - VARAŽDINSKE TOPLICE

Poštovani putnici!

Obavještavamo Vas da sa danom 24.02.2018.

prestaje prometovati linija na relaciji

Varaždin – Gornji Kneginec – Varaždinske Toplice

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
05:10 / 07:00 / 07:30 / 09:15 / 10:15 / 11:10 / 14:30 / 17:30
08:40 / 09:55 / 10:55 / 13:00 / 16:30 / 17:20 / 18:00 / 19:50
BREZJE VŽD.
05:15 / 07:05 / 07:35 / 09:20 / 10:20 / 11:15 / 14:37 / 17:35
08:35 / 09:50 / 10:50 / 12:55 / 16:24 / 17:15 / 17:55 / 19:45
TURČIN
05:20 / 07:10 / 07:40 / 09:25 / 10:25 / 11:20 / 14:40 / 17:40
08:30 / 09:45 / 10:45 / 12:50 / 16:20 / 17:10 / 17:50 / 19:40
KNEGINEC GORNJI
05:23 / 07:13 / 07:43 / 09:28 / 10:28 / 11:23 / 14:43 / 17:43
08:27 / 09:42 / 10:42 / 12:47 / 16:17 / 17:07 / 17:47 / 19:37
MELINEC
05:25 / 07:15 / 07:45 / 09:30 / 10:30 / 11:25 / 14:46 / 17:45
08:25 / 09:40 / 10:40 / 12:45 / 16:14 / 17:05 / 17:45 / 19:35
BANJŠČINA
05:28 / 07:18 / 07:48 / 09:33 / 10:33 / 11:28 / 14:49 / 17:48
08:22 / 09:37 / 10:37 / 12:42 / 16:12 / 17:02 / 17:42 / 19:32
VRTLINOVEC
05:32 / 07:22 / 07:52 / 09:37 / 10:37 / 11:32 / 14:51 / 17:52
08:18 / 09:33 / 10:33 / 12:38 / 16:08 / 16:58 / 17:38 / 19:28
TONIMIR
05:35 / 07:25 / 07:55 / 09:40 / 10:40 / 11:35 / 14:56 / 17:55
08:15 / 09:30 / 10:30 / 12:35 / 16:05 / 16:55 / 17:35 / 19:25
VARAŽDINSKE TOPLICE
05:40 / 07:30 / 08:00 / 09:45 / 10:45 / 11:40 / 15:00 / 18:00
08:10 / 09:25 / 10:25 / 12:30 / 16:00 / 16:50 / 17:30 / 19:20

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE
Završje Podbelsko 6
42242 Radovan


POSLOVNICA
Varaždinska ulica, odv. II, Jalkovec
42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 149

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
Info tel. +385 (0)99 4386 130
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com

 

ODJEL PRODAJE:
e-mail: prodaja@autobusi-vincek.com

 

ODJEL RAČUNOVODSTVA:
e-mail: racunovodstvo@autobusi-vincek.com

 

ODJEL LJUDSKIH POTENCIJALA:
e-mail: hr@autobusi-vincek.com


OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu poboljšanja korisničkog iskustva i analitike posjećenosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Nastavkom korištenja ovih web stranica potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo korištenje.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE