Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

VARAŽDIN - ZAGREB - VARAŽDIN (brza linija nedjeljom)

LINIJA PROMETUJE NEDJELJOM

 

Prodaja karata putem interneta: Flixbus Vollo GetByBus

 

Popusti:

 

Povratna karata:

  • Na povratnu kartu iznad 50 km obračunava se popust od 10% te važi 30  dana od dana polaska.             

 

Dodatni popusti:

  • Djeca do 5 godina imaju pravo na besplatni prijevoz.
  • Djeca od 5 - 10 godina imaju pravo na popust od 50%.
  • Slijepe osobe imaju pravo na popust od 5% na jednosmjernu kartu i 15% na povratnu kartu.
  • Studenti i osobe starije od 65 god.imaju pravo na popust u iznosu od 15% na relacijama iznad 50 kilometara.
MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
VARAŽDIN
06:45
TURČIN
06:55
VARAŽDINBREG
07:00
LUŽAN BIŠKUPEČKI
07:01
PRESEČNO
07:05
NOVI MAROF
07:10
PAKA
07:15
BREZNIČKI HUM
07:25
ZAGREB
08:05

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE

Vincek d.o.o.

Varaždinska ulica, odvojak II br.2, Jalkovec

HR-42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 148

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com

 

ODJEL PRODAJE:
e-mail: prodaja@autobusi-vincek.com

 

ODJEL RAČUNOVODSTVA:
e-mail: racunovodstvo@autobusi-vincek.com

 

ODJEL LJUDSKIH POTENCIJALA:
e-mail: hr@autobusi-vincek.com


OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja



IZJAVA O PRIVATNOSTI I ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA

Svi podaci koje unosite u okviru kontakt forme, pa tako i Vaši osobni podaci koje ste unjeli, po završetku postupka slanja poruke/upita biti će spremljeni u našem sustavu isključivo i samo unutar e-mail poruke koju će nam web stranica proslijediti. Izjavljujemo da navedeni podaci neće biti objavljivani niti prosljeđivani trećim stranama. U skladu s Općom uredbom o zaštit podataka tražimo Vašu privolu da navedene podatke smijemo zadržati pohranjene u našem sustavu u obliku elektroničke pošte.

Razumijem sadržaj ove izjave o privatnosti i zaštiti osobnih podataka te dajem privolu da se traženi osobni podaci pohrane u sustavu prijevozničkog poduzeća Vincek u obliku elektroničke pošte


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu analitike posjećenosti i skrivanja ove trake s informacijama o kolačićima. Prikupljeni podaci ni na koji način ne kompromitiraju Vašu privatnost i ne služe svrsi praćenja Vaših Internet aktivnosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Kolačići se neće koristiti bez Vašeg pristanka. Međutim na Vaše se računalo, neovisno o Vašoj suglasnosti, mogu smjestiti nužni kolačići koje postavlja poslužitelj ovih web stranica u svrhu povećanja sigurnosti i brzine učitavanja stranica, a koji ne kompromitiraju Vašu privatnost i na čije postavljanje mi nemamo utjecaja. Pritiskom na gumb PRIHVAĆAM KOLAČIĆE potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo smještanje na Vaše računalo.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE