Vincek autobusi
Vincek autobusi
MEĐUNARODNE LINIJE
• NAJAM VOZILA
• IZLETI
VINCEK AUTOBUSI
PRIJEVOZ PUTNIKA U ZEMLJI I INOZEMSTVU

ZAGREB – KOTORIBA – ZAGREB

Obavjest putnicima!

Danom 12:10.2020.  započinje prometovanje međužupanijske autobusne linije

ZAGREB - KOTORIBA - ZAGREB

 

Karte se mogu kupiti putem FlixBus ili GetByBus aplikacije, te na autobusnim kolodvorima

MJESTO
VRIJEME U
POLASKU
VRIJEME U
POVRATKU
ZAGREB
08:00 / 13:00
16:35 /21:40
DUBRAVA
08:05 / 13:05
21:35
SESVETE
08:18 / 13:18
21:20
SOBLINEC
08:25 / 13:25
21:12
BELOVAR
08:27 / 13:27
21:11
GORIČICA
08:30 / 13:30
21:08
DONJA ZELINA
08:32 / 13:32
21:05
BLAŽEV DOL
08:37 / 13:37
21:03
SV. IVAN ZELINA
08:42 / 13:42
21:01
HRASTJE
08:47 / 13:47
20:56
KOMIN
08:50 / 13:50
20:53
BISAG
08:55 / 13:55
20:48
BREZNICA
09:01 / 14:01
20:42
BREZNIČKI HUM
09:07 / 14:07
15:06 / 10:36
PAKA
09:13 / 14:13
15:01 / 20:31
NOVI MAROF
09:20 / 14:20
14:55 / 20:25
PRESEČNO
09:24 / 14:24
14:51 / 20:21
VARAŽDIN BREG
09:30 / 14:30
14:46 / 20:16
TURČIN
09:33 / 14:33
14:43 / 20:13
VARAŽDIN
09:46 (10:00) / 14:46 (15:00)
14:30 (14:20) / 20:00 (19:39)
KURŠANEC
10:08 / 15:08
14:13 / 19:31
PUŠĆINE
10:11 / 15:11
14:10 / 19:28
NEDELIŠĆE
10:15 / 15:16
14:05 / 19:23
ČAKOVEC
10:24 (10:30) /15:24
14:00 / 19:15
ČAKOVEC - BUZOVEC
10:34
13:56
ŠTEFANEC
10:38
13:52
MALA SUBOTICA
10:42
13:48
PALOVEC
10:47
13:43
DONJI PUSTAKOVEC
10:52
13:38
SV. JURAJ U TRNJU
10:54
13:36
ČEHOVEC
10:57
13:34
PRELOG
11:01
13:30
CIRKOVLJAN
11:06
13:26
DRAŠKOVEC
11:11
13:21
DONJI MIHALJEVEC
11:16
13:16
MARIJA NA MURI
11:21
13:11
VIDOVEC DONJI
11:24
13:07
DONJA DUBRAVA
11:26
13:05
KOTORIBA
11:35
13:00

BESPLATNI INFO BROJ:

0800 1992

 

VINCEK d.o.o.


Poduzeće za prijevoz putnika


SJEDIŠTE

Vincek d.o.o.

Varaždinska ulica, odvojak II br.2, Jalkovec

HR-42000 Varaždin


Tel. +385 (0)42 629 141
Fax. +385 (0)42 629 148

 

GRADSKI PRIJEVOZ VARAŽDIN
e-mail: Gradski-bus@autobusi-vincek.com

 

ODJEL PRODAJE:
e-mail: prodaja@autobusi-vincek.com

 

ODJEL RAČUNOVODSTVA:
e-mail: racunovodstvo@autobusi-vincek.com

 

ODJEL LJUDSKIH POTENCIJALA:
e-mail: hr@autobusi-vincek.com


OIB: 96055453244
MBS: 03680827
e-mail: info@autobusi-vincek.com

Kontaktirajte nas...

* obavezna polja



IZJAVA O PRIVATNOSTI I ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA

Svi podaci koje unosite u okviru kontakt forme, pa tako i Vaši osobni podaci koje ste unjeli, po završetku postupka slanja poruke/upita biti će spremljeni u našem sustavu isključivo i samo unutar e-mail poruke koju će nam web stranica proslijediti. Izjavljujemo da navedeni podaci neće biti objavljivani niti prosljeđivani trećim stranama. U skladu s Općom uredbom o zaštit podataka tražimo Vašu privolu da navedene podatke smijemo zadržati pohranjene u našem sustavu u obliku elektroničke pošte.

Razumijem sadržaj ove izjave o privatnosti i zaštiti osobnih podataka te dajem privolu da se traženi osobni podaci pohrane u sustavu prijevozničkog poduzeća Vincek u obliku elektroničke pošte


Ove web stranice koriste kolačiće u svrhu analitike posjećenosti i skrivanja ove trake s informacijama o kolačićima. Prikupljeni podaci ni na koji način ne kompromitiraju Vašu privatnost i ne služe svrsi praćenja Vaših Internet aktivnosti. Potražite više informacija o kolačićima i Vašoj privatnosti ovdje: KOLAČIĆI I PRIVATNOST. Kolačići se neće koristiti bez Vašeg pristanka. Međutim na Vaše se računalo, neovisno o Vašoj suglasnosti, mogu smjestiti nužni kolačići koje postavlja poslužitelj ovih web stranica u svrhu povećanja sigurnosti i brzine učitavanja stranica, a koji ne kompromitiraju Vašu privatnost i na čije postavljanje mi nemamo utjecaja. Pritiskom na gumb PRIHVAĆAM KOLAČIĆE potvrđujete da ste upoznati s kolačićima i da prihvaćate njihovo smještanje na Vaše računalo.

PRIHVAĆAM KOLAČIĆE